19 May 2016 admin

Referencje z warsztatów – Kotrak

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wartościowym i udanym przedsięwzięciu. Branża IT i Lean Management. Dziękujemy wszystkim uczestnikom!!!

referencje

referencje


REFERENCJE – Grupa Kotrak

Pragniemy z pełnym przekonaniem zarekomendować usługi firmy Lean Partner. Jej przedstawiciel, praktyk z wieloletnim doświadczeniem, przeprowadził szkolenie dla naszych pracowników z zakresu optymalizacji procesów biznesowych zgodnie z Lean Management.

Warsztaty trwały 2 dni. Rozpoczęły się od krótkiej części teoretycznej, by następnie płynnie przejść do praktyki; uczestnicy poznali konkretne rozwiązania, które realnie przyczyniają się nie tylko do znalezienia źródła problemów, ale także do wprowadzenia skutecznych zmian w firmie. Wymiernymi efektami są większe zyski firmy i lepsza organizacja codziennej pracy.

Pan Mariusz Szymocha, który prowadził szkolenie, był bardzo otwarty na nasze pytania, a także pozostawał do dyspozycji w przypadku pytań po warsztacie. Naturalna i aktywna postawa prelegenta miała bezpośredni wpływ na dobre samopoczucie pracowników, którzy chętnie angażowali się w stawiane przed nimi zadania. Pozwoliło to efektywnie wykorzystać czas szkolenia na rozwój cennych umiejętności.

Uzyskana w trakcie warsztatów wiedza pozwala wdrożyć w praktyce zmiany w firmach z każdego sektora. Serdecznie polecamy usługi firmy Lean Partner każdemu, kto potrzebuje udoskonaleń w codziennej działalności i zaufanego partnera do współpracy.

Jakub Imosa CEO Kotrak Bis

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI