Wybrane referencje

3S
ALSTOM
AON Hewitt
BGŻ
BGŻ Optima
BSH
Bank Pocztowy S.A.
Bank Zachodni WBK S.A.
Befared
Blikle
Bombardier
Broen Sp. z o.o.
CAT Polska Sp.z o.o.
Credit Agricole
DB Schenker
Deutsche Bank S.A.
Dobrowolscy
Ellert
EuroLOT S.A.

Europ Assistance
Fiat GM Powertrain Polska S.A.
First Data Polska S.A.(Polcard)
Forte S.A.
GE
Getin Bank
Harper Higienic s.a.
ING Usługi Finansowe S.A.
ING Życie S.A.
InfoSys
Kamis (McCormick)
Koleje Śląskie
KOPEX
Kotrak
LOT S.A.
MAERSK Line
MPO Sp.z o.o. Warszawa
Makarony Polskie S.A.
Man Accounting Center

Metinvest Holding LLC Ukraina
Neuca
Nitrochem
Oras
PZU S.A.
Phoenix Contact S.A.
Polfa Warszawa
Procter & Gamble
Raiffeisen Bank Polska
Securitas
Stelweld Sp. z o.o.
T-Mobile
TRW
Trinity Corporate Services
Umewar Sp. z o.o.
Unilever
Valmont Structures
Wamag S.A. (grupa Kopex)
Warta S.A

Warta S.A.

We wrześniu 2016 roku w Katowicach, pracownicy Warty uczestniczyli w warsztatach Lean Champions „Lean Management i KAIZEN” zorganizowanym przez firmę LEAN Partner.

Szkolenie zostało przeprowadzone w bardzo dynamicznej formie. Zestawy pojęć teoretycznych były umiejętnie przeplatane warsztatami, ukazując tym samym praktyczne zastosowanie poznanych teorii. Dzięki temu, uczestnicy byli zaangażowani i chętni do pracy. Należy podkreślić, że dużą rolę odegrali sarni trenerzy, którzy z dużą swobodą przekazywali wiedzę i dbali o dobrą atmosferę szkolenia.

Warsztat został przygotowany i przeprowadzony zgodnie ze wcześniejszym ustaleniem, dokładnie pod zamówienie Warty — spełnił oczekiwania wszystkich uczestników w części merytorycznej oraz warsztatowej.

Ogromnym atutem warsztatów okazała się możliwość poznania praktycznego wykorzystania metodyki LEAN w firmie Bombardier. To świetny pomysł na spotkanie z praktykami i możliwość zadania pytań menedżerom stosującym na co dzień z sukcesem metodologię LEAN.

Wszystkim zainteresowanym wprowadzeniem metodologii LEAN polecamy szkolenie i warsztaty prowadzone przez LEAN Partners.

To bardzo dobra inwestycja oraz gwarancja jakości szkolenia.

Dobrowolscy sp. z o.o.

Firma Dobrowolscy sp. z o.o. z siedzibą w Wadowicach Górnych informuje, iż od stycznia 2015 r. rozpoczęła współpracę z firmą Lean Partner w zakresie szkoleń naszych pracowników, optymalizacji naszego Działu Utrzymania Ruchu oraz wsparcie tych rozwiązań IT.

W/w firma dała się poznać jako fachowa, rzeczowa i oferująca często innowacyjne rozwiązania, wdrażanie których przekłada się na optymalizację utrzymania ruchu w naszym Zakładzie.

Posiadane doświadczenie i osobiste zaangażowanie pracowników firmy Lean Partner pozwoliło na wypracowanie schematów działań pozwalające podnosić dostępność maszyn produkcyjnych. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Lean Partner i z przyjemnością rekomendujemy ją w zakresie usług doradztwa z:

– Lean Management, w tym warsztatów TPM dla działu utrzymania ruchu
– Usprawnień w dziedzinie zarządzania, wymiany danych i informacji
– Konsultacji w zakresie IT

Zakład produkcji sprzętu oświetleniowego ROSA

Nasze dotychczasowe przedsięwzięcia były praktyczne, efektywne i wartościowe. We współpracy cenie zaangażowanie, otwartość, doświadczenie i możliwość wymiany wiedzy. Analizy i warsztaty prowadzone przez Lean Partner stworzyły takie okoliczności.

Rekomenduję Zespół Lean Partner jako rzeczowego Partnera w poszerzaniu praktyki związanej z Lean Management.

Getin Noble Bank

Celem wzmocnienia prowadzonych przez Bank działań optymalizujących proces obsługi reklamacji, podjęliśmy w 2015 roku współpracę z firmą Lean Partner, która w sposób profesjonalny i z zachowaniem wysokiej jakości zrealizowała dla nas projekt, w ramach którego:

– przygotowano praktyczne mapy procesów (VSM), dzięki którym dokonano analizy ich wydajności oraz stworzono, a następnie uruchomiono portfel projektów usprawniających

– skorygowano architekturę procesów celem skrócenia czasu realizacji poszczególnych zadań związanych m.in. z przetwarzaniem danych, pozyskiwaniem informacji, wymianą korespondencji z Klientami (nastąpił wzrost efektywności o blisko 30%)

– przeprowadzono szereg szkoleń oraz interaktywnych warsztatów z zakresu Lean Management, w trakcie których Pracownicy Getin Noble Bank S.A. mogli wraz z ekspertami Lean Partner brać aktywny udział w analizie wykonywanych czynności i wdrożeniu usprawnień procesowych

dzięki powyższemu podejściu i aktywnemu współuczestnictwu w projekcie optymalizacji procesu obsługi reklamacji pracownicy Banku nabyli kompetencje do samodzielnej kontynuacji optymalizacji procesów zgodnie z filozofią KAIZEN.
Firma trafnie zdefiniowała nasze potrzeby i przeprowadziła praktyczne, adekwatne do naszych procesów i potrzeb działania rozwojowe.

Projekt zakończył się powodzeniem, a efekty spełniły nasze oczekiwania, dlatego też polecamy firmę Lean Partner jako zaufanego partnera w rozwoju kompetencji pracowników i optymalizacji organizacji pracy wg metodologii Lean.

Kotrak sp z o.o.

Pragniemy z pełnym przekonaniem zarekomendować usługi firmy Lean Partner. Jej przedstawiciel, praktyk z wieloletnim doświadczeniem, przeprowadził szkolenie dla naszych pracowników z zakresu optymalizacji procesów biznesowych zgodnie z Lean Management.

Warsztaty trwały 2 dni. Rozpoczęły się od krótkiej części teoretycznej, by następnie płynnie przejść do praktyki; uczestnicy poznali konkretne rozwiązania, które realnie przyczyniają się nie tylko do znalezienia źródła problemów, ale także do wprowadzenia skutecznych zmian w firmie. Wymiernymi efektami są większe zyski firmy i lepsza organizacja codziennej pracy.

Pan Mariusz Szymocha, który prowadził szkolenie, był bardzo otwarty na nasze pytania, a także pozostawał do dyspozycji w przypadku pytań po warsztacie. Naturalna i aktywna postawa prelegenta miała bezpośredni wpływ na dobre samopoczucie pracowników, którzy chętnie angażowali się w stawiane przed nimi zadania. Pozwoliło to efektywnie wykorzystać czas szkolenia na rozwój cennych umiejętności.

Uzyskana w trakcie warsztatów wiedza pozwala wdrożyć w praktyce zmiany w firmach z każdego sektora. Serdecznie polecamy usługi firmy Lean Partner każdemu, kto potrzebuje udoskonaleń w codziennej działalności i zaufanego partnera do współpracy.

ALSTOM

Firma LEAN PARTNER specjalizująca się w wdrażaniu szeroko pojętej filozofii Lean Manufacturing, w dniach 6-7 marca 2017 przeprowadziła szkolenie „Lean Management w praktyce”.

Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym co sprawia, że warsztat kierowany jest nie tylko do osób które chcą poznać bliżej metodologię zarządzania poprzez Lean ale również do praktyków Lean.

Co ważne wiedza przedstawiana jest w sposób praktyczny, dzięki temu każdy uczestnik aktywnie bierze udział w szkoleniu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu prowadzącego Pana Mariusza Szymochy, każde prezentowane narzędzie poparte jest konkretnym studium przypadku.

Z satysfakcją mogę stwierdzić, że szkolenie organizowane przez LEAN PARTNER spełniło oczekiwanie.

3S sp. z o.o.

Kierując się naszymi wartościami, którymi są zaufanie, zaangażowanie, otwartość i innowacyjność cały czas stawiamy na ciągłe doskonalenie własnych kadr, sposobu pracy i współpracy w 3S. Naszym celem jest stworzenie jeszcze bardziej efektywnej organizacji. Dążymy do kultury pracy opartej o zwinne techniki zarządzania oraz swobodną wymianę wiedzy i doświadczeń.

Do współtworzenia tych rozwiązań postanowiliśmy zaprosić firmy doradcze podzielające nasze wartości i filozofię działania.

Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z firmą LEAN PARTNER, ponieważ zaproponowała spójne i rzeczowe podejście do wdrażania kultury ciągłego doskonalenia.

Firma LEAN PARTNER zorganizowała dla wytypowanej grupy naszych pracowników praktyczne warsztaty z LEAN MANAGEMENT, podczas których mieliśmy okazję — zgodnie z filozofią KAIZEN – rozwiązywać skomplikowane problemy organizacyjne, eksperymentując i wdrażając ponadstandardowe rozwiązania.

Polecamy firmę LEAN PARTNER wszystkim tym, którzy stawiają na efektywność, skuteczność, innowacyjność i indywidualne podejście do realizacji usług z zakresu LEAN MANAGEMENT.

GBK MICHAŁ GRZYBEK

Z przyjemnością rekomenduję szkolenia i warsztaty z LEAN MANAGEMENT i Kaizen z Zespołem Lean Partner. Te, w których wziąłem udział zainspirowały mnie do wprowadzania usprawnień w mojej pracy.

Zdobyte na warsztatach umiejętności wykorzystałem realizując samodzielnie serię Kaizenów, które, tak jak na warsztacie szkoleniowym, zaowocowały oszczędnościami finansowymi i pozwoliły odzyskać „zamrożony” w dotychczasowej rutynie czas.

Polecam współpracę z LEAN PARTNER. Realizowane projekty i warsztaty mają sens – inspirują, zachęcają do twórczego myślenia i dają efekty.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI